شرکت پایندان در راستای تحقق بند ۲۴ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)،  با موضوع ” افزایش پوشش استاندارد برای کلیه محصولات داخلی و ترویج آن “و همچنین در جهت ارائه خدمات با کیفیت به کلیه ذینفعان خود و با توجه به مقوله توسعه پایدار و عزم راسخ مجموعه در مسیر تعالی و پیشرفت، موفق گردید با استقرار و پیاده سازی سیستم های مدیریتی به این مهم دست یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پایندان، در همین زمینه واحد سیستم ها و برنامه ریزی راهبردی شرکت از سال های گذشته، اقدام به استقرار و پیاده سازی سیستم های مدیریتی در حوزه های مختلف نموده است. با گذشت زمان و شناسایی نیازها و انتظارات ذینفعان زمینه های دیگر مربوطه را نیز توسعه و گسترش داده تا اینکه در تیرماه ۹۹ (علیرغم کلیه محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا) تیم ارزیابی شرکت آرین توف پاسارگاد (TÜV Intercert) طی بازدیدهای میدانی و بررسی و کنترل اسناد و مدارک مربوطه در مدت ۴ روز، در نهایت تأییدیه های لازم را برای شرکت صادر نمود.

شرکت

پایندان با اخذ ۱۰ استاندارد مدیریتی شامل:, ISO14001, ISO9001, ISO45001, ISO26000, ISO10004, ISO1002 ISO10015, ISO29001 , HSE-MS  وISO3834-2:2005  گام بلندی در جهت ارتقا کیفیت خدمات، افزایش بهره وری، توسعه پایدار و در نهایت رضایت حداکثری ذینفعان خود برداشته است.

شایان ذکر شرکت است شرکت پایندان با هدف توسعه و ترویج فعالیت های مسئولیت اجتماعی به عنوان یک ارزش و اصول بنیادی خود، الزامات و موارد مطروحه در سیستم مدیریتی مربوطه را پیاده سازی و موفق به اخذ این استاندارد ارزشمند نیز گردید.

لازم به ذکر است ممیزی مذکور در محل پروژه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام پذیرفت.

واحد سیستم ها و برنامه ریزی راهبردی شرکت پایندان به نمایندگی از مدیریت محترم عامل شرکت، از تمامی همکاران و عزیزان محترمی که با رعایت اصول و استاندارد های مربوطه موفق به کسب این دستاورد مهم شده اند، تقدیر و تشکر ویژه می نماید.