پیرو انجام موفقیت آمیز و عملکرد جهادی شرکت پایندان در اجرای طرح مطالعه، طراحی، خرید، ساخت و راه اندازی خط لوله انتقال گاز سکوی فاز ۱۴ به پالایشگاه فاز ۱۲ پارس جنوبی، که باعث دریافت روزانه ۵۰۰ میلیون فوت مکعب گاز از میدان مشترک پارس جنوبی و ایجاد ارزش افزوده قابل توجه برای کشور شده است، جناب آقای مهندس محمد مهدی توسلی پور، مجری محترم طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی با اهداء تقدیرنامه‌‌ای، از زحمات همکاران شرکت پایندان در به انجام رساندن این پروژه در یک بازه زمانی بسیار کوتاه و با کیفیت عالی قدردانی کردند.

در این تقدیرنامه که روز دوشنبه به تاریخ دوم تیر ماه ۱۳۹۹ امضا گردید، آمده است:

جناب آقای دکتر شمس الدین موسوی

مدیر عامل محترم شرکت پایندان

آغاز بهره برداری رسمی از پروژه انتقال گاز فاز ۱۴ به پالایشگاه فاز ۱۲ طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی در سال «جهش تولید»، نشانگر عزم راسخ، همت بلند و توان فنی بالای نیروهای متخصص داخلی در عرصه صنعت نفت و گاز میهن اسلامی می‌باشد. بدون شک تکمیل موفقیت‌آمیز این طرح مهم، جز با برنامه‌ریزی دقیق، هدایت هوشمندانه و پشتیبانی مستمر مدیران آن شرکت امکانپذیر نبوده است.

اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از جنابعالی به مناسبت نقش مهم و برجسته‌ای که در به ثمر نشستن این طرح به عهده داشتید، برای تمامی دست اندرکاران آن شرکت آرزوی سلامت، بهروزی و تداوم توفیق خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه حضرت حق می‌نمایم.

محمد مهدی توسلی پور

مجری طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی