مدیر عامل هلدینگ انرژی گستر سینا از پروژه های شرکت پایندان در پارس جنوبی بازدید کرد.

دکتر محمد حسن تولائی ضمن بازدید از پروژه های فاز ۱۴ و ۱۳ ، از نزدیک در جریان فعالیت های شرکت پایندان قرار گرفت.

وی در جریان این بازدید و در جلسه مشترک با مدیران، روسا، مهندسین و سرپرستان واحدهای مختلف پروژه های ۱۳، ۱۴، ۱۸/۱۷ و کارخانه خوزی، فعالیت پایندان را مطلوب ارزیابی کرد.

مدیر عامل پایندان نیز در این جلسه ضمن خیرمقدم به تشریح پروژه های فعال شرکت در پارس جنوبی پرداخت.

دکتر علی اکبر شعبانی فرد گفت: به دست آوردن هویت اصلی، اعتماد سازی، سرعت بخشیدن به کار، سلامت کاری و حرکت در چارچوب آئین نامه ها و به کارگیری مدیران  و نیروهای متخصص از جمله اولویت های شرکت است.

وی افزود: تامین اقلام مورد نیاز در کمترین زمان ممکن، برگزاری جلسات و ارائه گزارش هفتگی به کارفرما ، سرعت و دقت در نحوه اجرای پروژه ها همچنین تعهد و تخصص ، در نهایت منجر به پیشی گرفتن پروژه ها از برنامه زمانبدی ارائه شده گردیده است.

شعبانی فرد اظهار داشت: ورود شرکت به پروژه های جدید از جمله برنامه های آتی پایندان است .

وی تاکید کرد: مجموعه ی متعلق به مقام معظم رهبری، شایسته تلاش مجدانه و تیم مدیریتی ارزنده است.

وی افزود: یکی از موفقیت های شرکت ، افتخار حضور پرنسل در پایندان است که این امر نتیجه تلاش جهادگونه همه مسئولین و دست اندرکاران و پرسنل شرکت است .

وی در پایان ابراز امیدواری کرد شرکت پایندان متعهد به انجام ماموریت های محوله است و تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف عالیه به کار خواهد گرفت.

ارائه گزارش سایر پروژه های پایندان در پارس جنوبی و بازدید از سایت های فاز ۱۴ و ۱۳ نیز از دیگر برنامه های بازدید یکروزه دکتر تولایی بود.