مدیرعامل محترم شرکت انرژی گستر سینا جناب آقای مهندس اوجی به همراه حاج آقا مرسلی عضو محترم هیئت مدیره هلدینگ در تاریخ ۹۸/۱۰/۱۵ در شرکت پایندان حضور بهم رسانیدند. در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل شرکت پایندان و مدیران بخشهای مختلف شرکت پایندان برگزار شد، گزارشی از عملکرد شرکت ارائه گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت پایندان در ابتدای این جلسه پس از پخش کلیپی از سردار پر افتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، جناب آقای مهندس اوجی ضمن یادآوری اهمیت تلاش­ها و از خودگذشتگی­های این شهید والامقام، امنیت و اقتدار کشور را حاصل تلاش­ها و رشادت­های ایشان دانستند و استفاده حداکثری از این دستاوردها را تاکید نمودند.

در این جلسه مدیران شرکت پایندان گزارشی از وضعیت فعلی شرکت و فعالیت‌های انجام شده در سال‌های اخیر ارائه نمودند و در ادامه جناب آقای مهندس اوجی، وظیفه اصلی بنیاد مستضعفان را خدمت به محرومین جامعه عنوان کردند و فرمودند نتیجه تلاش‌های تمامی شرکت‌های زیرمجموعه شرکت انرژی گستر سینا باید در راستای خدمت به محرومین کشور باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پایندان همچنین ایشان بر دقت مضاعف در انتخاب پروژه های شرکت و اهمیت پیش بینی تامین منابع مالی پروژه و حفظ خوشنامی و نشان برتر شرکت پایندان در نزد کارفرمایان تاکید نمودند.

در پایان ایشان ضمن ابراز رضایت از تلاشهای انجام شده در یک سال و نیم اخیر، موفقیت این شرکت در کسب چندین پروژه بزرگ ملی را مهم دانستند. ایشان همچنین با اشاره به مشکلات موجود در وضعیت اقتصادی فعلی، ابراز امیدواری کردند که شرکت پایندان با ادامه تلاش‌های خود موفق به برطرف نمودن مشکلات موجود در آینده نزدیک گردد.