به گزارش روابط عمومی شرکت پایندان، طی حکمی از سوی جناب آقای مهندس جواد اوجی مدیرعامل شرکت انرژی گستر سینا جناب آقای مهندس علیرضا صادقی عبداللهی به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت پالایش قطران ذغالسنگ منصوب شدند.

روابط عمومی شرکت پایندان به نمایندگی از مدیریت محترم شرکت، آقای دکترسید شمس الدین موسوی و همچنین خانواده بزرگ پایندان، انتخاب شایسته ایشان را به مدیرعاملی شرکت پالایش قطران ذغالسنگ تبریک عرض می‌نماید.

متن تشکر و خداحافظی جناب آقای مهندس صادقی از همکاران پایندان:

بسم الله الرحمن الرحیم

من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق

خواهران و برادران ارجمند
مدیران و کارکنان و کارگران
همکاران بزرگوار شرکت پایندان

خداوند بزرگ را بدلیل موهبت ها، الطاف، مهربانی‌ها و نعمتهایی که به ما ارزانی داشته است، شاکر و سپاسگزارم.

اینک که توفیق خدمت و انجام وظیفه در شرکت پایندان برای اینجانب به اتمام رسیده است، بر خود لازم می‌دانم از همه شما بزرگواران و همکاران ارجمند طلب حلالیت نموده و برای انجام وظایف آتی خود در شرکت پالایش قطران ذغالسنگ، محتاج دعای خیر همه شما می باشم.

در طول چند سالی که در شرکت پایندان توفیق خدمت به مردم شریف و همچنین شما همکاران محترم را داشتم، همواره تلاش نمودم تا در حد بضاعت و امکانات، لحظه ای از خدمت دریغ نکنم و برای اعتلا، توسعه و بروز شدن شرکت تلاش نمایم. همچنین مراتب تشکر صمیمانه خود را از برادر بزرگوارم جناب آقای دکتر موسوی که به اینجانب اعتماد و همواره با رهنمود های خود مسیر را روشن گردانیدند، تشکر و قدردانی می‌نمایم.

در پایان از همه شما همکاران ارجمند، مدیران، کارکنان، کارگران، خواهران و برادران شاغل در دفتر مرکزی و تمامی پروژه های شرکت پایندان در جای‎جای ایران اسلامی، طلب حلالیت کرده و از خداوند بزرگ و قادر متعال توفیق روز افزون همه خادمان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه توجهات حضرت ولی‎عصر (عجل ا… تعالی فرجه الشریف) و رهنمودهای داهیانه ولی امر مسلمین حضرت آیت ا… خامنه ای (مدظله العالی) را خواستارم.