ون تویوتا هایس – تویوتا پرادو VX تصادفی – سمند- وانت (پیکاپ، کاپرا، ریچ، ۲F) – آمبولانس پاترول- کامیون میکسر آمیکو – کامیون جرثقیل بنز- کامیونت ایسوزو – انواع کفی (تریلی، تانکر، کمپرسی، کمرشکن، تراکتوری و چهارچرخ)- انواع ژنراتور از ۶۰ الی ۵۶۰ کاوا – پیکور – مینی لودر دراج – تاور کرین– سایدبوم – شیر توپی دسته بلند”۱۲ – لوازم کارگاهی (خاموت زن،آسفالت بر،باسکول،کولر و…)

بازدید رایگان و ورودی روز مزایده به ازای هر نفر۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال(نقداً) و ۲۰% سپرده برنده مزایده

زمان بازدید مزایده : ازتاریخ درج آگهی لغایت سه شنبه ۹۶/۱۰/۰۵ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۶ عصر

زمان و مکان برگزاری مزایده حضوری (حراج) : روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۰۶ ساعت ۱۰ صبح در جاده مخصوص کرج ، کمر بندی شهریار اندیشه، بعد از سه راهی شهر قدس (قلعه حسن خان) جنب معدن شن و ماسه شرکت دی ، انبار مرکزی شرکت پایندان  –

شرکت در رد یا قبول پیشنهادات مختار میباشد.

شماره تماس : ۴۸۰۶۵۳۲۱-۴۸۰۶۵۳۲۷-۰۲۱- ۰۹۱۲۶۱۳۴۶۷۸ – ۰۹۱۲۸۲۶۲۴۲۶


برگ شرایط شرکت در مزایده حضوری (حراج) شماره
۴ ۹۶

شرکت پایندان چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۰۶ راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح

شرکت پایندان (سهامی خاص) در نظر دارد تعدادی از خودروها، ماشین آلات و اقلام مازاد بر نیاز خود را بشرح لیست پیوست از طریق مزایده حضوری (حراج) بفروش برساند. متقاضیان می توانند جهت شرکت در مزایده با توجه به شرایط اعلام شده اقدام نمایند .

۱– از تمامی شرکت کنندگان در روز مزایده قبل از حضور در جلسه به ازای هر نفر مبلغ ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال (پنج میلیون ریال) بعنوان ورودیه دریافت می گردد، که پس از پایان جلسه و در صورت برنده نشدن مسترد خواهد شد.

۲- زمان دریافت ورودیه ساعت ۰۸:۰۰ الی ۰۹:۳۰ می باشد .

۳- از فروش اقلام مزایده به افرادی که فاقد برگ ورودیه می باشند معذوریم.

۴ – از برندگان مزایده علاوه بر مبلغ ورودیه، ۲۰% از کل مبلغ پیشنهادی نیز دریافت خواهد شد.

۵ –در صورت انصراف از خرید کلیه مبالغ پرداختی توسط خریدار مزایده (ورودیه + ۲۰% قیمت پیشنهادی) بنفع شرکت ضبط خواهد شد.

۶ – میزان ۲% از قیمت پیشنهادی خریداران بعنوان هزینه های بالاسری جهت کارشناسی و هزینه آگهی روزنامه محاسبه و به قیمت پیشنهادی اضافه می گردد .

۷- ضمناً ۹% مالیات ارزش افزوده از مجموع مبلغ (قیمت پیشنهادی + ۲% هزینه بالاسری)، محاسبه و دریافت می گردد.

۸ – کلیه هزینه های نقل و انتقال خودروها در دفترخانه (اعم از هزینه وکالت تعویض پلاک و سند قطعی) بعهده خریدار و کلیه هزینه های عدم خلاف و عوارض سالیانه سواری و مالیات مشاغل وانت بعهده فروشنده می باشد. 

۹ – سند خودروهای پلاک دار فقط به نام خریدار مزایده صادر می گردد .

۱۰- از کلیه برندگان خودروهای پلاکدار در زمان ارائه مبایعه نامه و تحویل خودرو یک فقره چک از حساب خریدار بدون تاریخ و بدون بابت در وجه شرکت پایندان به مبلغ تمام شده خودرو دریافت می گردد که پس از اتمام مراحل تعویض پلاک و انتقال سند عودت داده خواهد شد .

۱۱- خریداران خودروهای پلاک دار موظفند ظرف مدت یک ماه پس از صدور مبایعه نامه نسبت به انجام امور تعویض پلاک و انتقال سند اقدام نمایند و در غیر این صورت با خاطیان به صورت قانونی برخورد و چک دریافتی وصول می گردد.

 ۱۲- ماشین آلات دیگر مزایده از قبیل: ژنراتور، پیکور و….. فقط با ارائه مبایعه نامه (درسربرگ شرکت) واگذار می گردد.

۱۳- کلیه اقلام با وضعیت موجود مشاهده شده و به فروش خواهند رسید و هیچ گونه ادعایی قابل قبول نمی باشد.

۱۴– خریداران مزایده موظفند ظرف مدت ۷ روزکاری پس از اعلام نهایی برندگان، نسبت به واریز مابقی مبلغ (پس از  استعلام از امور مالی شرکت) اقدام و جهت دریافت حواله و خروج اقلام خود از انبار مراجعه نمایند، در غیر اینصورت روزانه مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ ریال بمدت ۱۰ روز، هزینه انبارداری دریافت خواهد شد و پس از گذشت این مدت و عدم مراجعه خریدار به منزله انصراف از خرید بوده و سپرده آن ضبط می گردد.

۱۵ – جلسه کمیسیون مزایده حضوری (حراج) راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۰۶در انبار مرکزی شرکت به آدرس جاده مخصوص کرج، کمربندی جاده شهریاراندیشه، بعد از سه راه قلعه حسن خان جنب معدن شن و ماسه شرکت دی، انبار مرکزی شرکت پایندان، تلفن :۶۷۸- ۴۸۰۶۵۶۷۶- ۰۹۱۲۶۱۳۴۶۷۸  برگزار خواهد شد .

۱۶ – شرکت در رد و یا قبول کلیه پیشنهادات مختار می باشد و ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری پس از برگزاری مزایده، تصمیم نهایی نسبت به اقلام فروخته شده اتخاذ شده و از طرف شرکت اعلام خواهد شد.

۱۷– جهت کسب اطلاعات می توانید با شماره تلفن های ۴۸۰۶۵۳۲۱-۴۸۰۶۵۳۲۷–۰۲۱  تماس حاصل فرمائید.

به هیچ عنوان مبالغ دریافتی و ضبط شده از برندگان مزایده عودت داده نمی شود. متقاضیان در زمان برگزاری مزایده نهایت دقت را داشته باشند.

لیست مزایده -۲ ۴-۹۶