شرکت پایندان درنظر دارد تعدادی از ماشین آلات و تجهیزات مازاد بر نیاز خود را از طریق مزایده حضوری (حراج) بشرح ذیل  بفروش برساند .

الف ) انواع ماشین آلات و تجهیزات :

سوزوکی ویتارا- زانتیا – نیسان پاترول سافاری – آمبولانس مزدا – پژو ۴۰۵- پژو پارس- وانت مزدا دوکابین- وانت پیکان- کامیونت یونی ماک – بنز خاور ۶۰۹ – ژنراتور( ۴۰ الی ۴۰۰ کاوا)- برج روشنایی – پی ولدر- جرثقیل کاتو ۲۰ تن- دستگاه لوله خمکن – کلمپ داخلی لوله –  شیر آلات گازی – شیرآلات صنعتی خاص – بالابر نردبانی – دستگاه یخ ساز – کفی چهار چرخ – تانکر آهنی- ضایعات آهنی

ب ) شرایط مزایده :

  • بازدید تا روز قبل از مزایده رایگان و ورودی در روز مزایده به ازای هر نفر۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال (نقداً) دریافت می گرددکه در صورت برنده نشدن پس از اتمام مزایده عودت داده می شود
  • از متقاضیان به محض برنده شدن هر دستگاه، ۲۰% از قیمت فروش نقداً دریافت می گردد

ج ) زمان و مکان :

زمان بازدید مزایده : ازتاریخ درج آگهی لغایت چهارشنبه ۹۵/۱۲/۱۱از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۶ عصر

زمان برگزاری مزایده حضوری (حراج) : روز شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۱۴ ساعت ۱۰ صبح

مکان بازدید و برگزاری مزایده : جاده مخصوص کرج ، کمر بندی شهریار اندیشه، بعد از سه راهی شهر قدس (قلعه حسن خان) جنب معدن شن و ماسه شرکت دی ، انبار مرکزی شرکت پایندان

شماره تماس : ۴۸۰۶۵۳۲۷-۴۸۰۶۵۳۲۶-۴۸۰۶۵۳۲۱-۰۲۱- ۰۹۱۲۶۱۳۴۶۷۸ – ۰۹۱۲۸۲۶۲۴۲۶

شرکت در رد یا قبول پیشنهادات مختار میباشد.

تاریخ درج آگهی مزایده  در روزنامه  همشهری:

چهار شنبه        ۹۵/۱۲/۰۴      روزنامه نیازمندی های همشهری –  تهران

چهار شنبه        ۹۵/۱۲/۰۴      روزنامه نیازمندی های همشهری –  کشوری

شنبه              ۹۵/۱۲/۰۷       روزنامه همشهری

یک شنبه         ۹۵/۱۲/۰۸       روزنامه نیازمندی های همشهری – کشوری

یک شنبه         ۹۵/۱۲/۰۸       روزنامه نیازمندی های همشهری – تهران

 

برگ شرایط شرکت در مزایده حضوری (حراج) شماره ۳ ۹۵

شرکت پایندان شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۱۴ راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح

شرکت پایندان (سهامی خاص) در نظر دارد تعدادی از خودروها، ماشین آلات و اقلام مازاد بر نیاز خود را بشرح لیست پیوست از طریق مزایده حضوری (حراج) بفروش برساند. متقاضیان می توانند جهت شرکت در مزایده با توجه به شرایط اعلام شده اقدام نمایند .

۱– از تمامی شرکت کنندگان در روز مزایده قبل از حضور در جلسه به ازای هر نفر مبلغ ۵/۰۰۰/۰۰۰ریال (پنج میلیون ریال) بعنوان ورودیه دریافت می گردد، که پس از پایان جلسه و در صورت برنده نشدن مسترد خواهد شد.

۲- زمان دریافت ورودیه ساعت ۰۸:۰۰ الی ۰۹:۳۰ می باشد .

۳- از فروش اقلام مزایده به افرادی که فاقد برگ ورودیه می باشند معذوریم.

۴ – از برندگان مزایده علاوه بر مبلغ ورودیه، ۲۰% از کل مبلغ پیشنهادی نیز دریافت خواهد شد.

۵ –در صورت انصراف از خرید کلیه مبالغ پرداختی توسط خریدار مزایده (ورودیه + ۲۰% قیمت پیشنهادی) بنفع شرکت ضبط خواهد شد.

۶ – میزان ۲% از قیمت پیشنهادی خریداران بعنوان هزینه های بالاسری جهت کارشناسی و هزینه آگهی روزنامه محاسبه و به قیمت پیشنهادی اضافه می گردد .

۷- ضمناً ۹% مالیات ارزش افزوده از مجموع مبلغ (قیمت پیشنهادی + ۲% هزینه بالاسری)، محاسبه و دریافت می گردد.

۸ – کلیه هزینه های نقل و انتقال خودروها در دفترخانه (اعم از هزینه وکالت تعویض پلاک و سند قطعی) بعهده خریدار و کلیه هزینه های عدم خلاف و عوارض سالیانه سواری و مالیات مشاغل وانت بعهده فروشنده می باشد. 

۹ – سند خودروهای پلاک دار فقط به نام خریدار مزایده صادر می گردد .

۱۰- از کلیه برندگان خودروهای پلاکدار در زمان ارائه مبایعه نامه و تحویل خودرو یک فقره چک از حساب خریدار بدون تاریخ و بدون بابت در وجه شرکت پایندان به مبلغ تمام شده خودرو دریافت می گردد که پس از اتمام مراحل تعویض پلاک و انتقال سند عودت داده خواهد شد .

۱۱- خریداران خودروهای پلاک دار موظفند ظرف مدت یک ماه پس از صدور مبایعه نامه نسبت به انجام امور تعویض پلاک و انتقال سند اقدام نمایند و در غیر این صورت با خاطیان به صورت قانونی برخورد و چک دریافتی وصول می گردد.

 ۱۲- ماشین آلات دیگر مزایده از قبیل: ژنراتور، جرثقیل و….. فقط با ارائه مبایعه نامه (درسربرگ شرکت) واگذار می گردد.

۱۳- کلیه اقلام با وضعیت موجود مشاهده شده و به فروش خواهند رسید و هیچ گونه ادعایی قابل قبول نمی باشد.

۱۴– خریداران مزایده موظفند ظرف مدت ۷ روزکاری پس از اعلام نهایی برندگان، نسبت به واریز مابقی مبلغ (پس از  استعلام از امور مالی شرکت) اقدام و جهت دریافت حواله و خروج اقلام خود از انبار مراجعه نمایند، در غیر اینصورت روزانه مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ ریال بمدت ۱۰ روز، هزینه انبارداری دریافت خواهد شد و پس از گذشت این مدت و عدم مراجعه خریدار به منزله انصراف از خرید بوده و سپرده آن ضبط می گردد.

۱۵ – جلسه کمیسیون مزایده حضوری (حراج) راس ساعت ۱۰/۰۰ صبح روز شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۱۴ در انبار مرکزی شرکت به آدرس جاده مخصوص کرج، کمربندی جاده شهریاراندیشه، بعد از سه راه قلعه حسن خان جنب معدن شن و ماسه شرکت دی، انبار مرکزی شرکت پایندان، تلفن :۶۷۸- ۴۸۰۶۵۶۷۶- ۰۹۱۲۶۱۳۴۶۷۸  برگزار خواهد شد .

۱۶ – شرکت در رد و یا قبول کلیه پیشنهادات مختار می باشد و ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری پس از برگزاری مزایده، تصمیم نهایی نسبت به اقلام فروخته شده اتخاذ شده و از طرف شرکت اعلام خواهد شد.

۱۷– جهت کسب اطلاعات می توانید با شماره تلفن های ۴۸۰۶۵۳۲۷-۴۸۰۶۵۳۲۶-۴۸۰۶۵۳۲۱–۰۲۱  تماس حاصل فرمائید.

به هیچ عنوان مبالغ دریافتی و ضبط شده از برندگان مزایده عودت داده نمی شود. متقاضیان در زمان برگزاری مزایده نهایت دقت را داشته باشند.

لیست ماشین آلات مزایده 3-95_001